Przewozy busem

międzynarodowy przewóz osób
do Niemiec, Belgii i Holandii
(z adresu pod adres)

kontakt

telefon (+48) 74 866 30 55
(+48) 609 249 309
(+48) 605 178 217
email [email protected]

Przewozy busem

Zainteresowanie firmami przewozowymi wzrasta z roku na rok. Wzrost cen paliw sprawia, że firmy oferujące transport osób: busy, przewozy busem, autokarami lub przewozy osobowe nie narzekają na brak klientów. Firma Busy Wrocław proponuje swoje usługi w zakresie transportu osób na terenie kraju oraz przewozu osób za granicę (przewozy do Niemiec, Belgii oraz Holandii).

Nowoczesne bus i zapewniają klientom komfort podróży, a profesjonalni kierowcy bezpieczeństwo jazdy. Busy krajowe oraz busy do Niemiec posiadają klimatyzację i dodatkowe ogrzewanie, aby zapewnić pasażerom jak najbardziej komfortowe warunki podczas jazdy.

Z usług firmy mogą skorzystać mieszkańcy województwo dolnośląskiego oraz z części województwa lubuskiego – przewóz osób Wrocław, przewóz osób Wałbrzych, Jelenia Góra, Świdnica, Chojnów, Legnica, Lubin, Żary, Szprotowa, Kłodzko i okolice).

Firma Busy Wrocław oferuje transport na najwyższym poziomie, zawozi klientów na lotniska – Schonefeld, Tegel, Dresden. Jeśli zatem jeździmy do pracy lub w interesach do naszych zachodnich sąsiadów, warto wybrać się w podróż z wrocławską firmą. Jeżeli chcemy szybko i sprawnie podróżować, warto sprawdzić propozycję tego przedsiębiorstwa i skorzystać z możliwości komfortowej, bezpiecznej podróży po atrakcyjnych cenach.