Przewozy busem do Niemiec i przewozy zagraniczne

międzynarodowy przewóz osób
do Niemiec, Belgii i Holandii
(z adresu pod adres)

kontakt

telefon (+48) 74 866 30 55
(+48) 609 249 309
(+48) 605 178 217
email [email protected]

Oferta - przewozy zagraniczne busem

Wejście Polski do Unii Europejskiej, a tym samym możliwość podejmowania legalnej pracy na terenie państw Unii sprawiło, że wzrosła liczba osób podróżujących regularnie w celach zarobkowych. Kalkulacja kosztów przejazdów nie jest bez znaczenia, dlatego usługi w zakresie transportu osób na terenie kraju oraz za granicę do Niemiec, Belgii, Holandii są atrakcyjną alternatywą dla przejazdów pociągami, samolotami lub indywidualnie samochodami osobowymi.

Firma Busy Przewozy obsługuje klientów zarówno na liniach krajowych jak i zagranicznych oferując atrakcyjne ceny z możliwością negocjacji ich wysokości. Nasze busy posiadają klimatyzację oraz dodatkowe ogrzewanie do wykorzystania w okresie zimowym, aby zapewnić pasażerom jak najbardziej komfortowe warunki podróży nawet w niskich zimowych temperaturach. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu samochodów, ponadto w dłuższe trasy zawsze jedzie dwóch kierowców, ze względów bezpieczeństwa w czasie podróży, a profesjonalni kierowcy to bezpieczeństwo jazdy. Wygodne fotele lotnicze pozwalają na relaksującą drzemkę w trakcie podróży, dzięki czemu nasi pasażerowie docierają na miejsce wypoczęci i pełni energii, polecamy http://www.busy-wroclaw.com.pl/przewozy-osobowe-walbrzych.html.

W przypadku stałych, regularnych tras przewozowych dla kilku osób istnieje możliwość negocjacji warunków cenowych. W razie wątpliwości służymy radą i pomocą w zaplanowaniu przejazdów. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie firmy w Kudowie Zdroju, przy ul. Kościelnej 6

Oferta naszej firmy obejmuje następujące usługi przewozowe:

- przewozy osób pod wskazany adres docelowy
- przewozy do Niemiec
- indywidualne przewozy osobowe do Niemiec, Belgii i Holandii
- obsługa przewozów zorganizowanych grup
- przewozy osób z całego województwa dolnośląskiego
- wynajem busów razem z kierowcą - przewozy służbowe, okolicznościowe, szkoleniowe
- dojazd i odbiór pasażerów z lotnisk
- przesyłki expressowe
- inne nieprzewidziane wyjazdy
ROZKŁAD JAZDY:

Wtorki, piątki – godziny poranne – wyjazd z Polski
Środy, soboty – godziny poranne – powrót do Polski